Zespoł

Wieloletnie doświadczenie, pasja i profesjonalizm

DermoMedica-zespol

Jesteśmy dla Ciebie

Zaufaj profesjonalistom, zaufaj DermoMedica.

W DermoMedica wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja z efektów zabiegów, a także zapewnienie komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa. Zespół Kliniki to eksperci w swoich dziedzinach, ludzie pełni pasji do tego, co robią. Gabinety zostały wyposażone w najlepszą aparaturę i certyfikowane produkty. Wszystkie te elementy łączą się w spójną całość, gwarantując najwyższą jakość usług.

Domnika Kopa & Ewa Lewandowska
Dominika Kopa

mgr Dominika Kopa

Współwlaścicielka kliniki

Magister Kosmetologii, absolwentka bydgoskiego Collegium Medicum oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia. W Klinice specjalizuje się w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii.
Praca jest jej pasją, i zamiłowaniem dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach praktycznych. Efekty zabiegów oraz zadowolenie pacjentów przynaszą jej największą satysfakcję.

Czas wolny uwielbia aktywnie spędzać na świeżym powietrzu pływając na żaglówkach.

Ewa Lewandowska

mgr Ewa Lewandowska

Współwłaścicielka kliniki

Magister Kosmetologii, absolwentka bydgoskiego Collegium Medicum oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii.
Swój zawód traktuje zgodnie z powołaniem i dlatego praca jest jej pasją. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem, dlatego największą satysfakcję przynoszą jej efekty uzyskanych terapii oraz uśmiech i zadowolenie pacjentów. Nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Interesuje się kosmetologią nowoczesną z wykorzystaniem techologii HI-TECH, w Klinice spejcalizuje się w laseroterapii, modelowaniu sylwetki i zabiegach na twarz.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej. W wolnych chwilach stara się rozwijać swoją pasję – kitesurfing.

Laura Nowowiejska

dr n. med. Laura Nowowiejska

Dermatolog – wenerolog, spejalista medycyny estetycznej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

W Klincie zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych, przeprowadza diagnostykę dermatoskopową znamion oraz wykonuje zabiegi dermatochirurgii z wykorzystaniem technik laseroterapii, krioterapii oraz elektrochirurgii.

Pasją doktor Nowowiejskiej jest medycyna estetyczna. Posiada niezwykłe wyczucie estetyki ludzkiego ciała, co pozwala jej na bardzo skuteczny indywidualny dobór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest ekspertem w dziedzinie modelowania twarzy przy zastosowaniu preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz nici PDO. Specjalizuje się w nowych technikach laserowych przy usuwaniu rozszerzonych naczyń, rumienia, blizn, rozstępów i przebarwień skóry. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, uwielbia podróże.

Ewelina Borowska

mgr Ewelina Borowska

Kosmetolog, podolog

Magister Kosmetologii, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz studiów podypolomowych w Poznaniu z ortopodologii. W klinice specjalizuje się zabiegami na twarz, ciało oraz dba o piękno i zdrowie Waszych stóp. Swoją wiedzę zdobytą na studiach i w klinice przekazuje przyszłym kosmetologom.

Ewelinę poznacie nie tylko po loczkach na głowie, ale przede wszystkim po jej szczerym uśmiechu, którym zaraża nasze klientki. Po pracy stara się jak najwięcej czasu spędzić poza miastem, gdzie na łonie natury najlepeiej wypoczywa.

Karolina Wyrąbkiewicz

Przyszła Magister Kosmetolog. Wciąż poszerza swoją wiedzę zawodową i uczy się nowych zabiegów. Najczęściej zajmuje się modelowaniem sylwetki oraz pielęgnacją twarzy. Ceni sobie przyjemność Klienta i dba o jego komfort w gabinecie. Odnajduje się również w zakresie kosmetologii upiększającej.

W czasie wolnym najchętniej oddaje się aktywności fizycznej, latem jeździ na rolkach i rowerze, a zimą na łyżwach. Miłośniczka pływania. Na co dzień dba o zdrowe odżywianie i interesuje się dietetyką.

Anna Izdebska

Obsługa recepcji, asysta lekarska

Ukończyła hotelarstwo w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. W Klinice zajmuje się obsługą pacjenta oraz udzielaniem informacji w zakresie doboru zabiegów kosmetologicznych bądź medycyny estetycznej.

Ania to serce kliniki, zawsze Was ciepło przywita i znajdzie najdogodniejszy termin wizyty. Sama lubi dbać o urodę i wiarygodnie ocenia efekty oraz skuteczność oferowanych w Klinice usług. Często można ją spotkać asystującą przy zabiegach w gabinecie u naszej dr Laury.

Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci oraz posiadaczka uroczego buldoga Bentleya. Uwielbia szybkie samochody, kiedyś marzyła o zostaniu kierowcą rajdowym. W wolnym czasie najchętniej spaceruje oraz odwiedza dobre restauracje. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca.

Lekarz Marcin Weiss

lek. med. Marcin Weiss

Specjalista ortopedii i traumatologi narządu ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego CM UMK w Toruniu, młodszy asystent Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu. Staże naukowe odbył w Niemczech, Francji i Włoszech,
Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) i Międzynarodowego Towarzystwa Naprawy Chrząstki Stawowej (ICRS.
Autor publikacji naukowych - polskich i zagranicznych z zakres ortopedii i traumatologii narządu ruchu między innymi w Biological and Medical Sciences.
Specjalizuje się w medycynie sportowej, leczeniu urazów i schorzeń narzadu ruchu ze szczególnym uwzględniemiem kontuzji sportowych i medycynie regenracyjnej.
W Klinice wykonuje zabiegi ortopedyczne z zakresu regeneracji stawów oraz terapii osoczem bogatopłytkowym.

Rekomendacje
DermoMedica opisana słowami naszych klientów

Od dłuższego czasu korzystam z różnorodnych zabiegów kliniki i śmiało mogę powiedzieć, że ani razu się nie zawiodłam. Uwielbiam zabiegi rozświetlające na twarz, szczególnie te na bazie witaminy C i A, masaże drenująco- modelujące sylwetkę jak Icoone i MedContour. Jestem również pod stałą opieką doktor Laury, która idealnie dobiera preparaty i zabiegi medycyny estetycznej. Z kliniki zawsze wychodzę zrelaksowana i bardzo usatysfakcjonowana. Najlepszym tego dowodem, jest fakt, iż z profesjonalnych usług korzystają moje klientki, przyjaciółki i najbliższa rodzina. Polecam niezaprzeczalnie!

Natalia Gacka-Dressler

DermoMedica to przede wszystkim zespół specjalistów w swojej branży. Profesjonalnym i otwartym podejściem do klienta wzbudzają zaufanie już od pierwszej wizyty. Osobiście polecam serię zabiegów masażu endermologicznego Icoone Laser na konkretnej partii ciała, która u mnie dała naprawdę fajny efekt jędrności i gładkości skóry. Dzięki Icoone Laser, tegoroczne wakacje stały pod znakiem nieskrępowanych wizyt na plaży.

Agnieszka Zaremba-Konopa

Znam Klinikę DermoMedica od 2014 roku, na moich oczach rozwijała się, budowała swoje zaufanie wśród klientów/pacjentów oraz wzbogacała swój wachlarz usług o coraz to bardziej innowacyjne urządzenia. Dziś każda osoba która zgłasza się do kliniki otrzymuje nie tylko profesjonalne zabiegi czy sprzęt najwyższej klasy to lata fachowej wiedzy, doświadczenie, zrozumienie oczekiwań każdego pacjenta a przede wszystkim uczciwość wykonywanej pracy, która wypływa z motywacji serca jaką jest pasja, pasja do piękna ludzkiego ciała. Życzę każdemu, aby jego twarz czy ciało trafiło w dobre ręce personelu z DermoMedica.

Malwina Rudnicka

Pełen profesjonalizm całego zespołu DermoMedica z Panią Dominiką i Ewą na czele! Jestem zachwycona wiedzą jaką posiadają i dzielą się z klientami. Nawet oczyszczanie twarzy w rękach takich profesjonalistów staje się zabiegiem bezbolesnym. Serdecznie polecam.

Magdalena Maciejczak

Klinika DermoMedica to fantastyczne miejsce, w którym profesjonalny personel dba o świetne samopoczucie w każdym aspekcie. Wykwalifikowani specjaliści idealnie dobiorą zabiegi do potrzeb, a najwyższej jakości produkty i sprzęt zapewnią każdorazowo efekt Wow! Uwielbiam wpadać na zabieg na poprawę humoru, przed ważnym wyjściem i jak tylko mam ochotę zadbać o swój wygląd. Polecam!

Marta Nastały

Usługi

Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej, a także usługi lekarzy specjalistów - dermatologa, otolaryngologa, ortopedy.

Poznaj naszą ofertę

Promocje

Regularnie przygotowujemy dla Państwa promocje na nasze usługi. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

Skorzystaj już teraz