PSYCHODIETETYK

Miło nam poinformować, że Klinika DermoMedica nawiązała współpracę z dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem, Justyną Kubacką, której Gabinet Psychodietetyczny mieści się również w Centrum Medycznym, przy ul. Królowej Jadwigi 16, w Bydgoszczy.

Specjalnie dla Klientów naszej Kliniki oferujemy rabat 20% na wszystkie podstawowe usługi dietetyczne i pakiety (z wyłączeniem usług on-line i "innych usług"). Serdecznie polecamy i zachęcamy do skorzystania z usług Gabinetu Psychodietetycznego.

Gabinet Psychodietetyczny jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce, w którym sposób odżywiania jest analizowany w sposób holistyczny, zarówno od strony dietetycznej, jak i psychologicznej. W dzisiejszym natłoku informacji na temat zasad prawidłowego odżywiania, coraz trudniej odnaleźć odpowiedni dla siebie sposób żywienia. Dodatkowo coraz więcej osób ma problem z trwałą utratą nadmiernej masy ciała lub po zakończeniu standardowej terapii dietetycznej powraca do początkowej wagi. Na przeciw takim sytuacjom wychodzi psychodetetyka pomagająca odnaleźć przyczynę utraty kontroli w sferze odżywiania poprzez wzbudzenie i podtrzymanie motywacji wewnętrznej oraz uświadomienie jak rozpoznawać emocje leżące u podstaw zachowań żywieniowych.


Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę: www.twojpsychodietetyk.pl

DERMO-MEDICA poleca