NOWOŚĆ! Laser Vectus - najskuteczniejszy laser do trwałej depilacji laserowej!

to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

CO WYRÓŻNIA LASER DIODOWY VECTUS™?

Laser medyczny  Vectus™ , jako jedyny na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

Czytaj więcej...

 

 

 


Najnowszy sytem OBAGI Medical do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia i przebarwieniami!

OBAGI Nu-Derm FX System

System Nu-derm Fx Obagi to gama produktów, których synergiczne i zgodne ze wskazaną kolejnością stosowanie, gwarantuje odnowę komórkową, zmniejszenie widoczności przebarwień i zmarszczek oraz poprawę elastyczności i nawilżenia skóry – czyli ogólnie dużo młodszy wygląd. W zestawie znajdują się preparaty do oczyszczania i tonizacji, kremy na dzień i na noc – złuszczające i nawilżający oraz „must have” każdej świadomej kobiety – krem przeciwsłoneczny SPF 50, który na twarz stosujemy przez cały rok!

Czytaj więcej...

OBAGI-C FX System

Profesjonalny system z witaminą C zwalczający oznaki starzenia. Główny składnik kuracji, czyli witamina C, jest silnym antyoksydantem, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluje syntezę kolagenu oraz ogranicza transepidermalną utratę wody. System OBAGI-C Fx dostępny jest w dwóch konfiguracjach: do skóry normalnej w kierunku suchej lub normalnej w kierunku tłustej. W zestawach znajdują się preparaty do oczyszczania i tonizacji, serum z witaminą C, kremy na dzień i na noc – złuszczające i nawilżające oraz oczywiście krem przeciwsłoneczny SPF 50 - „must have” każdej świadomej kobiety – który na twarz stosujemy przez cały rok!

Czytaj więcej...

 


Restylane Vital i Sculptra kwas L-polimlekowy

Przywróć czas i zatrzymaj piękno. Naturalnie. Stopniowo. Na długo!

Restylane Vital - kompleksowe odmłodzenie i rewitalizacja

Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters - Restylane Vital dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry. To zasługa unikalnej formuły stabilizowanego kwasu hialuronowego, który optymalnie nawilża skórę oraz pobudza produkcję naturalnego kolagenu,a w efekcie – długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę. Restylane Skinboosters jest jedynym na rynku zabiegiem gwarantującym taki efekt.

Czytaj więcej....


Sculptra - nowy zabieg odmładzający

Odmładzający zabieg Sculptra wykorzystuje działanie kwasu L-polimlekowego. Sculptra jest niezwykłym preparatem pobudzającym skórę do odzyskiwania w sposób naturalny utraconej objętości i sprężystości. Jego działanie można porównać do bezoperacyjnego liftingu. Wstrzyknięty preparat Sculptra pobudza komórki skóry do produkcji traconego wraz z upływem lat kolagenu, dając niezwykle naturalny efekt. Skóra twarzy odzyskuje młodzieńczy wygląd – jest elastyczna, bez bruzd, linii i zmarszczek.

Czytaj więcej...


Już w Klinice DermoMedica bezoperacyjne leczenie zylaków z usg Dopplera!

Miło nam poinformować Państwa, że do zespołu Naszej Kliniki dołączył dr Marek Ciecierski, dr n.med. spec. chirurg naczyniowy.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.


MAXIMUS TRILIPO Innowacyjna radiofrekwencja - Lifting skóry i szczupła sylwetka

Zabiegi Maximus zapewniają natychmiastowy i długotrwały lifting skóry oraz modelują twarz i ciało.

Innowacyjny i jedyny na rynku medycznym system TRILIPO RF (Trójpolarnej Fali Radiowej) połączony z technologią TRILIPO DMA (dynamiczną aktywacją mięśni), gwarantują działanie na trzach poziomach skóry - stymulują jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję ujędnienia, redukcji tkanki tłuszczowej oraz skutecznie wymodelować twarz i sylwetkę.


Wybierz stronę: <  1  2  3  4    >

DERMO-MEDICA poleca