Profesjonalna pielęgnacja domowa od Neauvia!

Linia Neauvia Cosmeceuticals powstała w oparciu o zaawansowaną wiedzę oraz z wykorzystaniem wyników badań na temat kosmeceutyków. Głównym założeniem produktów jest redukcja zarówno stanów zapalnych utrzymujących się po zabiegach medycyny estetycznej, jak i samego procesu starzenia, nawet jeżeli mamy do czynienia z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.

Czytaj więcej...


NOWOŚĆ Med2Contour Medical - Skuteczna i całkowicie nieinwazyjna metoda służąca do redukcji cellulitu i usuwania tkanki tłuszczowej

Spektakularne efekty widoczne od razu po zabiegu dzięki opatentowanej głowicy ultradźwiekowej!

 


Profesjonalne dermokosmetyki anti-aging StylAge

Czy wiesz, że Laboratorium Vivacy stworzyło profesjonalną linię dermokosmetyków anti-aging STYLEAGE® Skin Pro.
Wyjątkowy, opatentowany kompleks VIVASÔME – obecny we wszystkich kremach rewitalizuje skórę, stymuluje naturalny proces naprawy i intensywnie nawilża ją od wewnątrz, w celu jak najlepszej ochrony przed oznakami starzenia. Produkty do nabycia również w Naszej Klinice.

Czytaj więcej...

 


Neauvia Organic - Piękno z Natury

Najnowsza linia wypełniaczy Neauvia Organic!

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.
Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

Czytaj więcej.

 


Słynny Wampirzy Lifting już w Klinice DermoMedica!

REGENRIS „WAMPIRZY LIFITNG”

Biostymulacja komórek skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Wampirzy lifting to ulubiony zabieg wśród polskich i zagranicznych celebrytów! Osocze bogatopłytowe to biorewitalizacja skóry komórkami macierzystymi. Terapia jest niezwykle skuteczna w redukcji zmarszczek, odmładzaniu i remodelingu skóry oraz naprawie jej uszkodzeń takich jak blizny czy rozstępy.

Czytaj więcej...


Wybierz stronę: <  1  2  3  4    >

DERMO-MEDICA poleca