Szwajcarska marska kosmeceutyków BE CEUTICALS

                                                                              

 

Be Ceuticals L.A.A. Maksymalna ochrona przed antyoksydantami

Kwas askorbinowy zapewnia wysoką ochronę na różnych poziomach uszkodzonej skóry: wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega uszkodzeniom, pobudza syntezę kolagenu, hamuje aktywność tyrozynazy przez co redukuje przebarwienia. Witamina C to jeden z silniejszych przeciwutleniaczy, od wielu lat stosowany w kosmetologii – nie tylko w profilaktyce przeciwstarzeniowej – ale również jako skuteczny środek na oznaki już starzejącej się skóry, jak zmarszczki czy zmiany pigmentacyjne.

Be Ceuticals Collagen – zaawansowane wzmocnienie i nawilżenie skóry

Collagen 3% i 2% to zaawansowana odbudowa Twojej skóry poprzez zwiększenie wzrostu fibroblastów. Skuteczna walka z zarówno drobnymi jak i mimicznymi zmarszczkami. Kolagen to białko tkanki łącznej i jeden z ważniejszych składników skóry. Serum poprawia elastyczność oraz napięcie skóry. Przywraca jej właściwą gęstość i spoistość. Dzięki odpowiedniemu poziomowi kolagenu, skóra wygląda na młodszą, rysy są złagodzone, a owal twarzy poprawiony.

Ceramidy 1% + Retinol - całkowita odbudowa

Ceramidy to naturalnie występujące w warstwie rogowej naskórka lipidy pełniące rolę płaszcza ochronnego. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wody. To one odpowiadają również m.in. za jędrność i elastyczność skóry.  Serum odbudowuje barierę lipidową skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Dodatkowo przyspiesza proces regeneracji, łagodzi podrażnienia skóry oraz regeneruje skórę trądzikową, atopową oraz podatną na alergie.

Kwas hialuronowy H.A. - absolutne nawilżenie

Za skutecznością serum Kwas Hialuronowy HA.5% absolutne nawilżenie stoi udowodnione działanie dwóch składników aktywnych: kwasu hialuronowego, substancji cenionej przez dermatologów ze względu na właściwości łączące wodę w skórze, oraz peptydów o działaniu stymulującym produkcję kolagenu i elastyny, wzmacniających procesy regeneracyjne skóry. Kwas Hialuronowy H.A. wzmacnia skórę i wyrównuje jej nawilżenie. Skóra jest świeża i odzyskuje elastyczność. Drobne zmarszczki zmniejszają się, a twarz wygląda młodziej.

Krem mineralny UV 100 - ekstremalna ochrona

Krem mineralny UV 100 zapewnia przeciwzmarszczkową ochronę komórkową. Maksymalna skuteczność anty-UVB i ekstremalna wydajność anty-UVA MINERAL UV 100, bezpiecznie chroni przed poparzeniami słonecznymi i zapobiega reakcjom nietolerancji na słońce. RonaCare Ectoin zawarty w kremie to nowatorski kompleks chroniący i odbudowujący komórki i system immunologiczny skóry, wyjątkowo odporny na działanie ekstremalnych warunków środowiska (sól morska, ekstremalne zimno i gorąco oraz promieniowanie UV, susza pustynna), o długotrwałym działaniu nawilżającym

DERMO-MEDICA poleca