ICOONE Laser

ICOONE Laser - przełomowa technologia w modelowaniu sylwetki

ICOONE laser® jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Czym jest ICOONE laser®

ICOONE laser® jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę. To opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, tworzącymi Multi Mikrostymulację. Warunkuje to bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej, czy powodowania urazów. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Ponadto głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser 915 nm oraz światło LED 650 nm.

Połączenie trzech technik gwarantuje delikatną, a jednocześnie skuteczną stymulację, która znacznie szybciej i efektywniej oddziałuje na redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki niż osobne zastosowanie tych metod. Zabieg z wykorzystaniem lasera ICCONE® jest niezwykle precyzyjny.

Światło LED – wnika głęboko w tkanki, dając efekt termiczny, który powoduje zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych i uwolnienie tłuszczu, który zostaje lepiej metabolizowany.

Laser – absorbowany przez komórki tłuszczowe powoduje ich rozkład, nie uszkadzając przy tym błon komórkowych.

Masaż podciśnieniowy – dwie niezależnie pracujące rolki biorą udział w stymulacji transportu tłuszczu do głównych splotów limfatycznych, a także wspomagają pracę układu krwionośnego. Dodatkowo, wpływa na produkcję kolagenu i elastyny.

Laser ICOONE® – efekty zabiegu


Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem ICOONE® LASER została potwierdzona naukowo. Rezultaty lasera ICOONE®, to przede wszystkim:

♦efektywny drenaż limfatyczny, redukcja obrzęków,

♦przyśpieszenie cyrkulacji krwi,

♦zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny,

♦skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej,

♦usunięcie bólu i stanów zapalnych,

♦przyspieszenie regeneracji po operacjach

♦redukcja cellulitu,

♦normalizacja funkcjonowania komórek,

♦poprawa jakość skóry i wymodelowanie sylwetki,

♦zmniejszenie napięcia mięśniowego,

♦przyśpieszenie procesu leczenia ran.


Dla kogo przeznaczony jest ICOONE laser®?

Zabiegi skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE laser® znajdziemy programy medyczne oraz kosmetyczne, które optymalnie dostosujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE laser® jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

♦z problemami naczyniowymi i obrzękami

♦pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga

♦bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych

♦mających problem z luźną skórą

♦walczących z nadwagą i cellulitem

♦po liposukcji

♦mających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe

♦mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała

♦cierpiących na zaparcia

♦przed i po zabiegach chirurgicznych

♦kobiet po porodach

♦uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport

♦które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

 

Zabiegi na twarz.

Wyjątkowe zabiegi wykonywane są na okolice dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. Efekt liftingu bez użycia igły czy skalpela.

Zabieg z wykorzystaniem technologii ICOONE® LASER można stosować zarówno na twarz, jak i całe ciało. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, zaleca się wykonanie 8-10 zabiegów, które należy stosować 2-6 razy w tygodniu przez okres 4-5 tygodni. Po wykonaniu serii zabiegów, warto udać się na zabieg raz w miesiącu – dla podtrzymania efektów.

Modelowanie sylwetki ICOONE® LASER – zalety:

♦efektywność,

♦bezpieczeństwo,

♦bezinwazyjność,

♦wielozadaniowość urządzenia,

♦krótszy czas trwania zabiegu,

♦brak okresu rekonwalescencji.


ICOONE® LASER – przeciwwskazania:

♦ciąża,

♦uczulenie na światło,

♦padaczka,

♦choroby nowotworowe,

♦porfiria,

♦zioła: dziurawiec, koper włoski, rumianek,

♦leki fotouczulające (niesterydowe leki przeciwzapalne: ibuprofen, naproxen, aspiryna, retinoidy, peelingi chemiczne, sulfonamidy),

♦metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu,

♦problemy dermatologiczne skóry,

♦choroby układu krążenia,

♦choroby autoimmunologiczne.


Badania kliniczne

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

MAXIMUS TRILIPO

Innowacyjna Radiofrekwencja ­ Lifting skóry i szczupła sylwetka

Zabiegi Maximus zapewniają natychmiastowy i długotrwały lifting skóry oraz modelują twarz i ciało.

Innowacyjny i jedyny na rynku medycznym system TRILIPO RF (Trójpolarnej Fali Radiowej) połączony z technologią TRILPO DMA (dynamiczną aktywacją mięśni), gwarantują działanie na trzech poziomach skóry ­ stymulują jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję ujędrnienia, redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę.

Co to jest Maximus?

Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Co wyróżnia Maximus?

Maximus jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie.Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Efektem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.

Jak działa Maximus?

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY TECHNOLOGIA TRILIPO – Uwalnia i eliminuje tłuszcz oraz kształtuje sylwetkę

Urządzenie Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

1.Uwolnienie płynnego tłuszczu z komórki

Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.


2. Ciśnienie wewnątrz i na zewnątrz powoduje drenaż tłuszczu.

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co powoduje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje i powoduje długoterminowy efekt napięcia skóry.


3. Skurcz i regeneracja włókien kolagenowych, dający długoterminowy efekt napięcia.

Technologia TriLipo idealnie sprawdza się w odmładzaniu skóry twarzy i szyi. Odbudowuje gęstość i jędrność skóry.


Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

REDUKCJA ZMARSZCZEK, BRUZD WARGOWO -NOSOWYCH, ZMARSZCZEK WOKÓŁ OCZU I UST, MODELOWANIE OWALU TWARZY

Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą. Działając podniesioną temperaturą na włókna kolagenowe, skraca je do pierwotnej długości. Jest to efekt natychmiastowy widoczny na skórze jako spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu.

Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie, dosłownie modeluje twarz. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta. Widoczna też będzie redukcja zmarszczek i bruzd wargowo -nosowych.

Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 4 – 6 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Technologia TriLipo idealnie sprawdza się w odmładzaniu skóry twarzy i szyi. Odbudowuje gęstość i jędrność skóry.

Efekty zabiegu Maximus

System Maximus jest najbardziej kompleksowym systemem anti-aging dostępnym na rynku. Zaopatrzony jest w cztery głowice, które zapewniają pełną gamę efektywnych, bezpiecznych, komfortowych i łatwych w wykonaniu zabiegów.

Zabiegi Maximus charakteryzują:

natychmiastowe i długotrwałe efekty potwierdzone klinicznie,

nieinwazyjność i minimalny czas rekonwalescencji.

Jakich efektór można spodziewać się po zabiegu?

redukcja zmarszczek

ujędrnienie i odmłodzenie skóry

poprawa konturów skóry

poprawa napięcia skóry

redukcja rozstępów

lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni

detoksykacja i drenaż limfatyczny

poprawa krążenia krwi i dotlenienie

Przeciwwskazania:

Stymulator serca, wewnętrzny defibrylator przeszłości, wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne.

Metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej (również w przeszłości)

Ciąża bądź karmienie piersią lub na brzuchu w okresie menstruacji.

Nowotwór bądź historia nowotworowa, w szczególności nowotwór skóry, przednowotworowe znamiona.

Osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV, bądź użyciem immunosupresyjnych leków.

Poważne jednoczesne schorzenia takie jak choroby serca, bądź epilepsja.

Pacjenci z problemami, na które negatywnie może wpływać ciepło. Pacjenci z historią chorobową stymulowaną przez ciepło, takie jak powracająca opryszczka w obszarze zabiegowym.

Zmniejszona bądź podwyższona percepcja zmiany temperatur.

Zaburzenia sensoryczne (czucia) w takich przypadkach, jak uszkodzenia nerwów i neuropatia.

Jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka.

„Świeża” opalenizna

Żylaki w obszarze zabiegowym.

Historia chorób skóry takich jak keloidy, zaburzone gojenie ran.

Jakiekolwiek chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym przed kompletnym zagojeniem.

MedContour

Redukcja tkanki tłuszczowej

NOWOŚĆ Med2Contour Medical - Skuteczna i całkowicie nieinwazyjna metoda służąca do redukcji cellulitu i usuwania tkanki tłuszczowej.

Czym jest Med2 Contour Medical?

Med2Contour Medical jest innowacyjnym urządzeniem, które wykorzystuje do walki z miejscową otyłością i cellulitem silną kawitację oraz drenaż limfatyczny. MC2 to najnowszy systemem służący do bezbolesnej likwidacji lokalnej otyłości i leczenia cellulitu. Likwiduje lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej opornej na odchudzanie. Pozwala w szybki i nieinwazyjny sposób wymodelować sylwetkę i pozbyć się niechcianego cellulitu. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, wywołując zjawisko kawitacji, które rozbijaja i upłynnia komórki tłuszczowe.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zabiegu Med2 Contour Medical?

Zabieg powoduje natychmiastowy i spektakularny efekt redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wpływa na zmniejszenie lokalnej otyłości, a także poprawia wygląd skóry. Efekty są często widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem.

Wskazania do zabiegu to:

- usuwanie otyłości miejscowej
- usuwanie cellulitu
- redukcja obwodu
- pobudzanie mikrokrążenia
- drenaż limfatyczny

Zalety zabiegu Med2 Contour:

- Redukcja lokalnej otyłość i cellulitu na całej powierzchni ciała.
- Zabieg trwa od 45 - 60 min
- Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu: np. zmniejszenie obwodu w talii o 3-5cm i jest stały.
- Kuracja obejmuje od 4 do 8 zabiegów, 1x w tygodniu i prowadzi do zmniejszenia wagi o 2-10 kg. i obwodu np. w talii od 5–12 cm.
- Komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu są upłynnione w sposób mechaniczny i nie podlegają odbudowie.
- Skóra po zabiegach nie jest podrażniona, można się opalać bez groźby powstania przebarwień.
- Bezpieczeństwo zabiegu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi oraz amerykańskim certyfikatem FDA i europejskim CE.
- Zabieg odchudzająco-modelujący sylwetkę nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Efekty po 1 zabiegu

Efekty po serii 5 zabiegów

Przeciwwskazania do zabiegu:

Ciążą
Okres karmienia piersią
Choroby nowotworowe
Elektroniczne i metalowe implanty
Choroby autoimmunologiczne

EFEKTY ZABIEGU

EFEKTY 4 SERII ZABIEGÓW

MODELOWANIE SYLWETKI

Gorsety wyszczuplające - Just Perfect Body

Pozwoli Ci na stopniową redukcję obwodu talii. Dzięki noszeniu gorsetu w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami fizycznymi radykalnie wyszczuplisz obwód pasa. W niesamowity sposób zmniejszysz swój, brzuch nawet podczas wykonywania codziennych czynności.

Błyskawicznie uzyskasz wymarzoną, seksowną sylwetkę. Ten wysokiej jakości gorset uszyty z wyjątkowego lateksowego materiału, pozyskiwanego z drzewa kauczukowego, ułatwia pozbycie się toksyn z organizmu.

Szybciej pozbędziesz się niechcianego tłuszczu z brzucha i z boczków. Swojemu ciału nadasz tak pożądany teraz kształt klepsydry.

Dodatkowe wzmocnienia w postaci dziewięciu stalowych prętów pomoże poprawić sylwetkę stabilizując Twoją postawę.

Podczas użytkowania gorsetu zauważysz, że spożywasz dużo mniejsze posiłki, a jedząc mniej i częściej szybciej stracisz zbędne kilogramy.

Chcesz pozbyć się oponki na brzuchu? Włóż w to odrobinę dyscypliny, a osiągniesz wymarzony efekt.

Pierwszym krokiem jest noszenie gorsetu przez dwie, trzy godziny dziennie. Stopniowo zwiększaj czas noszenia, aż poczujesz się tak komfortowo, że będziesz mogła nosić go przez cały dzień.

Zacznij od pierwszego zestawu haftek, stopniowo zmniejszając do drugiej i trzeciej. Dzięki czemu ściśniesz się mocniej i zmniejszysz swój rozmiar.

Potem możesz przejść do następnego rozmiaru.

Jakie jest działanie gorsetu podczas wykonywania treningu:

- pobudza aktywność termiczną,
- przyśpiesza usuwanie toksyn,
- stymuluje pocenie,
- mobilizuje komórki tłuszczowe do szybszego spalania,
- w błyskawiczny sposób nawet o kilkanaście cm redukuję obwód w talii,
- stabilizuję postawę,
- pomaga szybciej wrócić do wymarzonej sylwetki po ciąży.

"Kilka miesięcy temu zauważyłam, że moje ciało zaczyna się zmieniać. Mianowicie sylwetka stała się dosyć prosta. Wcięcie w talii gdzieś zniknęło. Zaczęłam szukać jakiegoś rozwiązania, żeby poprawić swój wygląd i samopoczucie. Trafiłam na gorsety wyszczuplające waist trainer, które są tak bardzo popularne w USA. Tego typu gorsety uwielbiają m.in. siostry Kardashian, modelki czy zwykłe kobiety. Dowiedziałam się, że Waist trainer jest to proces mający za zadanie wspomóc i przyśpieszyć pozbycie się zbędnej oponki na brzuchu. Zanim go kupiłam przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat. Kobiety noszące gorsety wyszczuplające były zachwycone tym, w jak błyskawiczny sposób można uzyskać seksowną figurę. Powiedziałam sobie ;dobrze zaryzykuję i spróbuję. Kupiłam kilka modeli do testowania. Po wprowadzeniu kilku poprawek wybrałam takie, które będą idealne do założenia na trening jak i te, które swobodnie można założyć pod sukienkę. Dzięki noszeniu gorsetu straciłam 7cm w niecałe 3 miesiące. Brzuch stał się mniejszy, piersi bardziej uwydatnione. Sylwetka uzyskała kształt klepsydry. Wybrałam te, które pomagają uzyskać najlepsze rezultaty. Jedna bardzo ważna rzecz dziewczyny uważajcie - te gorsety uzależniają. Kiedy kupisz jeden będziesz chciała więcej i więcej."

Gorsety modelujące Waist Treiner wspomagają efekty zabiegów wyszczuplających tj. Maximus TriLipo oraz MedContour MC1 Plus. Jest wiele fasonów i 2 kolory: beżowy i czarny. Umów się na bezpłatną konsultację z kosmetologiem, aby dobrać odpowiedni rozmiar gorsetu.

DERMO-MEDICA poleca