Restylane Vital i Sculptra kwas L-polimlekowy

Przywróć czas i zatrzymaj piękno. Naturalnie. Stopniowo. Na długo!

Restylane Vital - kompleksowe odmłodzenie i rewitalizacja

Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters - Restylane Vital dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry. To zasługa unikalnej formuły stabilizowanego kwasu hialuronowego, który optymalnie nawilża skórę oraz pobudza produkcję naturalnego kolagenu,a w efekcie – długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę. Restylane Skinboosters jest jedynym na rynku zabiegiem gwarantującym taki efekt.

Czytaj więcej....


Sculptra - nowy zabieg odmładzający

Odmładzający zabieg Sculptra wykorzystuje działanie kwasu L-polimlekowego. Sculptra jest niezwykłym preparatem pobudzającym skórę do odzyskiwania w sposób naturalny utraconej objętości i sprężystości. Jego działanie można porównać do bezoperacyjnego liftingu. Wstrzyknięty preparat Sculptra pobudza komórki skóry do produkcji traconego wraz z upływem lat kolagenu, dając niezwykle naturalny efekt. Skóra twarzy odzyskuje młodzieńczy wygląd – jest elastyczna, bez bruzd, linii i zmarszczek.

Czytaj więcej...


Już w Klinice DermoMedica bezoperacyjne leczenie zylaków z usg Dopplera!

Miło nam poinformować Państwa, że do zespołu Naszej Kliniki dołączył dr Marek Ciecierski, dr n.med. spec. chirurg naczyniowy.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.


MAXIMUS TRILIPO Innowacyjna radiofrekwencja - Lifting skóry i szczupła sylwetka

Zabiegi Maximus zapewniają natychmiastowy i długotrwały lifting skóry oraz modelują twarz i ciało.

Innowacyjny i jedyny na rynku medycznym system TRILIPO RF (Trójpolarnej Fali Radiowej) połączony z technologią TRILIPO DMA (dynamiczną aktywacją mięśni), gwarantują działanie na trzach poziomach skóry - stymulują jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję ujędnienia, redukcji tkanki tłuszczowej oraz skutecznie wymodelować twarz i sylwetkę.


Renomowana firma OBAGI Medical w Klinice DermoMedica

Efekty stosowania kosmetyków i preparatów OBAGI to piękna, zdrowa skóra o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczyć oznaki starzenia.

Czytaj więcej...

 

 


Wybierz stronę: <  1  2  3  

DERMO-MEDICA poleca