Profesjonalne dermokosmetyki anti-aging StylAge

Czy wiesz, że Laboratorium Vivacy stworzyło profesjonalną linię dermokosmetyków anti-aging STYLEAGE® Skin Pro.
Wyjątkowy, opatentowany kompleks VIVASÔME – obecny we wszystkich kremach rewitalizuje skórę, stymuluje naturalny proces naprawy i intensywnie nawilża ją od wewnątrz, w celu jak najlepszej ochrony przed oznakami starzenia. Produkty do nabycia również w Naszej Klinice.

Czytaj więcej...

 


Neauvia Organic - Piękno z Natury

Najnowsza linia wypełniaczy Neauvia Organic!

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.
Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

Czytaj więcej.

 


Słynny Wampirzy Lifting już w Klinice DermoMedica!

REGENRIS „WAMPIRZY LIFITNG”

Biostymulacja komórek skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Wampirzy lifting to ulubiony zabieg wśród polskich i zagranicznych celebrytów! Osocze bogatopłytowe to biorewitalizacja skóry komórkami macierzystymi. Terapia jest niezwykle skuteczna w redukcji zmarszczek, odmładzaniu i remodelingu skóry oraz naprawie jej uszkodzeń takich jak blizny czy rozstępy.

Czytaj więcej...


NOWOŚĆ! Laser Vectus - najskuteczniejszy laser do trwałej depilacji laserowej!

to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

CO WYRÓŻNIA LASER DIODOWY VECTUS™?

Laser medyczny  Vectus™ , jako jedyny na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

Czytaj więcej...

 

 

 


Najnowszy sytem OBAGI Medical do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia i przebarwieniami!

OBAGI Nu-Derm FX System

System Nu-derm Fx Obagi to gama produktów, których synergiczne i zgodne ze wskazaną kolejnością stosowanie, gwarantuje odnowę komórkową, zmniejszenie widoczności przebarwień i zmarszczek oraz poprawę elastyczności i nawilżenia skóry – czyli ogólnie dużo młodszy wygląd. W zestawie znajdują się preparaty do oczyszczania i tonizacji, kremy na dzień i na noc – złuszczające i nawilżający oraz „must have” każdej świadomej kobiety – krem przeciwsłoneczny SPF 50, który na twarz stosujemy przez cały rok!

Czytaj więcej...

OBAGI-C FX System

Profesjonalny system z witaminą C zwalczający oznaki starzenia. Główny składnik kuracji, czyli witamina C, jest silnym antyoksydantem, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluje syntezę kolagenu oraz ogranicza transepidermalną utratę wody. System OBAGI-C Fx dostępny jest w dwóch konfiguracjach: do skóry normalnej w kierunku suchej lub normalnej w kierunku tłustej. W zestawach znajdują się preparaty do oczyszczania i tonizacji, serum z witaminą C, kremy na dzień i na noc – złuszczające i nawilżające oraz oczywiście krem przeciwsłoneczny SPF 50 - „must have” każdej świadomej kobiety – który na twarz stosujemy przez cały rok!

Czytaj więcej...

 


Wybierz stronę: <  1  2  3    >

DERMO-MEDICA poleca