ICOONE Laser - przełomowa technologia w modelowaniu sylwetki

ICOONE Laser®  - najnowsza technologia modelowania sylwetki

ICOONE laser® jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Czytaj więcej...

                                            

 


PLASMA IQ - BEZINWAZYJNA KOREKTA - ALTERNATYWA DLA SKALPELA

Przedstawiamy najnowszą technologię, która przywróci Ci młodzieńcze spojrzenie, atrakcyjny wygląd i pewność siebie PLASMA IQ - bezinwazyjna korekta powiek!

Czytaj więcej...


Szwajcarska marska kosmeceutyków BE CEUTICALS

BE CEUTICALS TO SZWAJCARSKA GAMA KOSMECEUTYKÓW, KTÓRYCH FORMUŁY OPIERAJĄ SIĘ NA SPRAWDZONYCH DERMATOLOGICZNIE SUBSTANCJACH AKTYWNYCH, TAKICH JAK: KWAS ASKORBINOWY (WIT. C), KWAS HIALURONOWY, KOLAGEN, CZY CERAMIDY. WYSOKIE, ALE BEZPIECZNE NAWET DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ, STĘŻENIE SKŁADNIKÓW STYMULUJE PROCESY REGENERACYJNE SKÓRY, ZWIĘKSZA JEJ ODPORNOŚĆ NA DZIAŁANIE CZYNNIKÓW ZEWNĘTRZNYCH ORAZ OPÓŹNIA PROCESY STARZENIA SIĘ SKÓRY.

Czytaj więcej...


Profesjonalna pielęgnacja domowa od Neauvia!

Linia Neauvia Cosmeceuticals powstała w oparciu o zaawansowaną wiedzę oraz z wykorzystaniem wyników badań na temat kosmeceutyków. Głównym założeniem produktów jest redukcja zarówno stanów zapalnych utrzymujących się po zabiegach medycyny estetycznej, jak i samego procesu starzenia, nawet jeżeli mamy do czynienia z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.

Czytaj więcej...


NOWOŚĆ Med2Contour Medical - Skuteczna i całkowicie nieinwazyjna metoda służąca do redukcji cellulitu i usuwania tkanki tłuszczowej

Spektakularne efekty widoczne od razu po zabiegu dzięki opatentowanej głowicy ultradźwiekowej!

 


Wybierz stronę: 1  2  3    >

DERMO-MEDICA poleca