ICOONE Laser - przełomowa technologia w modelowaniu sylwetki

ICOONE laser® jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Czym jest ICOONE laser®

ICOONE laser® jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę. To opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, tworzącymi Multi Mikrostymulację. Warunkuje to bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej, czy powodowania urazów. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Ponadto głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser 915 nm oraz światło LED 650 nm.

Połączenie trzech technik gwarantuje delikatną, a jednocześnie skuteczną stymulację, która znacznie szybciej i efektywniej oddziałuje na redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki niż osobne zastosowanie tych metod. Zabieg z wykorzystaniem lasera ICCONE® jest niezwykle precyzyjny.

Światło LED – wnika głęboko w tkanki, dając efekt termiczny, który powoduje zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych i uwolnienie tłuszczu, który zostaje lepiej metabolizowany.

Laser – absorbowany przez komórki tłuszczowe powoduje ich rozkład, nie uszkadzając przy tym błon komórkowych.

Masaż podciśnieniowy – dwie niezależnie pracujące rolki biorą udział w stymulacji transportu tłuszczu do głównych splotów limfatycznych, a także wspomagają pracę układu krwionośnego. Dodatkowo, wpływa na produkcję kolagenu i elastyny.

ICOONE laser - Wpływ na tkanki:Laser 915 nm (moc 1 W)

Laser ICOONE® – efekty zabiegu

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem ICOONE® LASER została potwierdzona naukowo. Rezultaty lasera ICOONE®, to przede wszystkim:

♦efektywny drenaż limfatyczny, redukcja obrzęków,

♦przyśpieszenie cyrkulacji krwi,

♦zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny,

♦skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej,

♦usunięcie bólu i stanów zapalnych,

♦przyspieszenie regeneracji po operacjach

♦redukcja cellulitu,

♦normalizacja funkcjonowania komórek,

♦poprawa jakość skóry i wymodelowanie sylwetki,

♦zmniejszenie napięcia mięśniowego,

♦przyśpieszenie procesu leczenia ran.

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE laser®?

Zabiegi skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE laser® znajdziemy programy medyczne oraz kosmetyczne, które optymalnie dostosujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE laser® jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

♦z problemami naczyniowymi i obrzękami

♦pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga

♦bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych

♦mających problem z luźną skórą

♦walczących z nadwagą i cellulitem

♦po liposukcji

♦mających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe

♦mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała

♦cierpiących na zaparcia

♦przed i po zabiegach chirurgicznych

♦kobiet po porodach

♦uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport

♦które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

 

Zabiegi na twarz.

Wyjątkowe zabiegi wykonywane są na okolice dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. Efekt liftingu bez użycia igły czy skalpela.

 

Plakat Icoone Laser_ciało_7_1-1

Zabieg z wykorzystaniem technologii ICOONE® LASER można stosować zarówno na twarz, jak i całe ciało. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, zaleca się wykonanie 8-10 zabiegów, które należy stosować 2-6 razy w tygodniu przez okres 4-5 tygodni. Po wykonaniu serii zabiegów, warto udać się na zabieg raz w miesiącu – dla podtrzymania efektów.

Modelowanie sylwetki ICOONE® LASER – zalety:

♦efektywność,

♦bezpieczeństwo,

♦bezinwazyjność,

♦wielozadaniowość urządzenia,

♦krótszy czas trwania zabiegu,

♦brak okresu rekonwalescencji.

ICOONE® LASER – przeciwwskazania:

♦ciąża,

♦uczulenie na światło,

♦padaczka,

♦choroby nowotworowe,

♦porfiria,

♦zioła: dziurawiec, koper włoski, rumianek,

♦leki fotouczulające (niesterydowe leki przeciwzapalne: ibuprofen, naproxen, aspiryna, retinoidy, peelingi chemiczne, sulfonamidy),

♦metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu,

♦problemy dermatologiczne skóry,

♦choroby układu krążenia,

♦choroby autoimmunologiczne.

Badania kliniczne

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

DERMO-MEDICA poleca