Profesjonalna pielęgnacja domowa od Neauvia!

Neauvia Restore System to unikalny, profesjonalny system wyzwalający biologiczny proces odnowy skóry na poziomie komórkowym oraz wywołujący jej delikatne złuszczanie
i odnowę. O jego unikalności świadczy zdolność całkowitego dostosowania zabiegów do potrzeb pacjenta, które mogą ulegać zmianom pomiędzy poszczególnymi sesjami.

Produkty zawdzięczają swoją skuteczność indywidualnie dobieranemu zestawowi kwasów (fiolki Peel), które delikwatnie złuszczają martwe komórki skóry i działają w połączeniu z szeregiem aktywnych składników nawilżających i regenerujących (fiolki Active). Ich właściwości są dodatkowo wzbogacone przez czynniki wzrostu. Takie rozwiązanie pozwala znormalizować proces odnowy naskórka i przywrócić równowagę hydrolipidową skóry oraz zapewnia stymulację produkcji kolagenu
i elastyny.

Linia REBALANCING

Zarówno kremy dla mężczyzn, jak i kobiet, oparto o trójwymiarowe frakcje kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za rehydratację skóry, który w skuteczny sposób penetruje ją, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. Zawarte w preparacie enzymy ATP-azy dostarczają komórkom skóry energię niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Co więcej, składniki łagodzące odpowiadają za doskonałe działanie przeciwzapalne i relaksujące. Linia obejmuje także lecznice produkty Make Up (3 kolory), oferujące nie tylko doskonałe pokrycie skóry, lecz również cenne właściwości łagodzące i regeneracyjne.

Linia VITAMIN C

Wszystkie produkty z linii Neauvia Vitamin C zawierają tetraizopalmitynian askorbylu — najbardziej stabilną i odporną formę witaminy C znaną w świecie chemii. Substancja ta jest doskonale wchłaniana przez skórę oraz odgrywa ważną rolę w procesie pielęgnacji skóry i przeciwdziałania starzeniu. Właściwości antyoksydacyjne witaminy C zmniejszają zaczerwienienie skóry i poprawiają jej koloryt, a także wzmacniają naczynia krwionośne stymulując jednocześnie syntezę kolagenu oraz chroniąc skórę przed szkodliwymi skutkami narażenia na działanie promieni słonecznych. Linia zawiera również koenzym Q10 (chroniący skórę na poziomie komórkowym) oraz silną i skuteczną mieszaninę przeciwutleniaczy. Należy też pamiętać, że serum witaminy C to jedyny dostępny na rynku produkt z 30-procentowym stężeniem tego składnika.

Linia CONTOUR EYE

Ta linia obejmuje produkty zawierające wyłącznie frakcje kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej, zdolne przenikać do głębszych warstw skóry, zapewniając jej silne nawilżanie. Zarówno kremy, jak i seria, mają bardzo lekką konsystencję ułatwiającą wchłanianie. Dzięki temu poprawie ulega sprężystość skóry, co jest niezwykle ważne w przypadku jej wrażliwych obszarów. Produkty z tej linii zawierają także 2 peptydy zapewniające natychmiastowy efekt liftingujący, którego wszyscy pacjenci oczekują od tego typu preparatów.

REJUVENATION ROSE

Rejuvenation Rose to delikatny żel przeznaczony do codziennego stosowania w miejscach intymnych, o silnym działaniu zmiękczającym, nawilżającym i wypełniającym. Stosowanie żelu przyspiesza proces odbudowy naskórka, dzięki czemu można go aplikować również na skórę podrażnioną. Preparat utrzymuje ponadto naturalne pH miejsc intymnych (4,5) oraz poprawia właściwości zabezpieczające śluzówki. Co więcej, żel zawiera także czynniki wzrostu EGF i KGF.


DERMO-MEDICA poleca